Hotovostní půjčky

Hotovostní půjčky nabízí jak bankovní tak i nebankovní instituce. Jak již napovídá název, jedná se o půjčky vyplácené v hotovosti. Proto se také většinou nejedná o velké obnosy. Částky se pohybují okolo 10 -16 tisíc korun.

Výhodou hotovostní půjčky je její rychlé vyřízení a snadná dostupnost. Tento druh půjčky můžete dokonce získat na každé pobočce České pošty ve všech vesnicích a městech. Další výhodou je, že nepotřebujete ručitele ani movitou zástavu. Když žádáte o hotovostní půjčku nemusíte uvádět účel použití poskytnutých finančních prostředků.

Hotovostní půjčky online

Nevýhodou je pak celkem vysoká úroková míra. Když půjdete o tuto půjčku žádat jako fyzická osoba budete potřebovat platný občanský průkaz, druhý doklad totožnosti a potvrzení o pravidelném příjmu.

Hotovostní půjčky zdarma

Hotovostní půjčky u nebankovních institucí jsou nazývány také půjčky ihned či rychlé půjčky.

Hodnocení článku Hotovostní půjčky: Top Články

Tagy: Bez Pujcky Ihned Registru Nebankovni Prijmu Www Potvrzeni Hotovostni Domu Plzen Kraj Plzensky Domazlice Smenku Ruku Budejovice Ceske

Překlepy: gotovostní zotovostní uotovostní jotovostní notovostní botovostní hhotovostní otovostní hitovostní hktovostní hltovostní hptovostní hootovostní htovostní horovostní hofovostní hogovostní hozovostní hottovostní hoovostní hodovostní hotivostní hotkvostní hotlvostní hotpvostní hotoovostní hotvostní hotocostní hotofostní hotogostní hotobostní hotovvostní hotoostní hotowostní hotovistní hotovkstní hotovlstní hotovpstní hotovoostní hotovstní hotovoatní hotovowtní hotovoetní hotovodtní hotovoxtní hotovoytní hotovosstní hotovotní hotovoztní hotovosrní hotovosfní hotovosgní hotovoszní hotovosttní hotovosní hotovosdní hotovostbí hotovosthí hotovostjí hotovostmí hotovostnní hotovostí hotovostnu hotovostnj hotovostnk hotovostno hotovostnii hotovostn hotovostny hotovostne


Vyhledávání:


Nejzajímavější: